Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Modliszewice, ul. Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Strona główna/Aktualności/Zapraszamy na konferencję „Strategia Unii Europejskiej - OD POLA DO STOŁU” w Targach Kielce

Zapraszamy na konferencję „Strategia Unii Europejskiej - OD POLA DO STOŁU” w Targach Kielce

2021-09-15

Logotypy dotyczące jednostek związanych z projektem i jego finansowaniem: od lewej - Unia Europejska, Sieć na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich, Krajowa Sieć obszarów Wiejskich, Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa rolniczego w Modliszewicach, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.  Tekst pod logotypami: „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja realizowana przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza na konferencję „Strategia Unii Europejskiej - OD POLA DO STOŁU”. Konferecja jest realizowana w ramach operacji własnej Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR) pn. „Rolnictwo ekologiczne szansą zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich”, w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2020-2021.

Termin: 9 października 2021 roku, godzina 11.00. Miejsce: IV Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE, Targi Kielce.

Celem operacji jest wdrażanie najlepszych rozwiązań w gospodarstwach rolnych oraz szerzenie dobrych praktyk w zakresie rolnictwa ekologicznego i rozwój współpracy pomiędzy producentami ekologicznymi z województwa świętokrzyskiego ukierunkowanej na podejmowanie wspólnych inicjatyw (w zakresie produkcji, organizacji sprzedaży, marketingu), w tym również nawiązanie kontaktów z producentami ekologicznymi z całej Polski, przedstawicielami branży rolnictwa ekologicznego (przedsiębiorcy, producenci środków produkcji, sprzedawcy, przetwórcy, jednostki certyfikujące i wdrażające systemy jakości) oraz naukowcami z jednostek badawczych i uczelni rolniczych specjalizujących się w problemach rolnictwa ekologicznego.

Podczas konferencji odbędzie się wręczenie nagród laureatom XIV edycji wojewódzkiego Konkursu na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne w 2021 r.

W czasie trwania targów ECO-STYLE od 8 do 10 października 2021 r. w Targach Kielce zapraszamy do odwiedzenia stoiska ŚODR Modliszewice. Na stoisku zaprezentują się rolnicy ekologiczni z województwa świętokrzyskiego, a doradcy rolni naszego Ośrodka będą udzielać informacji z zakresu produkcji ekologicznej.

Jak zgłosić swój udział w konferencji?

Aby wziąć udział w konferencji należy złożyć wypełniony formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej), i w formie skanu przesłać go na adres .

Zgłoszenia przyjmowane będą w terminie do 6 października 2021 r. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które nie zakwalifikują się do udziału w konferencji otrzymają potwierdzenie na adres e-mail wskazany w karcie zgłoszenia uczestnictwa.

Kontakt

Szczegółowych informacji udziela:

  • Małgorzata Kucharska
    tel.: 41 372 22 84 wew. 234
    e-mail:

kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
doc Karta zgłoszenia uczestnictwa 2021-09-28 349KB pobierz plik: Karta zgłoszenia uczestnictwa

udostępnij
do góry